Luotsin henkilöstön yhteystiedot, -sivun otsikko

Luotsin henkilöstön yhteystiedot

Публикатор

Marjatta Rummukainen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 478 0795
marjatta.rummukainen@joensuu.fi

Kaija Turunen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 527 4815
kaija.turunen@joensuu.fi

Riikka Vartiainen

Työllisyyspäällikkö, Joensuun seudun työllisyyden kuntakokeilun johtaja
 050 434 8641
riikka.vartiainen@joensuu.fi

Jan Rantala

markkinointikoordinaattori, Luotsi -hanke
 050 448 5258
jan.rantala@joensuu.fi

Riitta Nyberg

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 591 9054
riitta.nyberg@joensuu.fi

Tuija Kinnunen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 573 8656
tuija.kinnunen@joensuu.fi

Jaana Pössi

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 565 0718
jaana.possi@joensuu.fi

Krista Krubally

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 364 5699

Toni Pakarinen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 436 9051
toni.pakarinen@joensuu.fi

Kartta Kauppakatu

Kauppakatu 29, Joensuu