Luotsin henkilöstön yhteystiedot, -sivun otsikko

Luotsin henkilöstön yhteystiedot

CONTACTS

Kirsi Kaskinen

hankesihteeri, Luotsi -hanke
 050 414 0256
kirsi.kaskinen@joensuu.fi

Marjatta Rummukainen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 478 0795
marjatta.rummukainen@joensuu.fi

Kaija Turunen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 527 4815
kaija.turunen@joensuu.fi

Jan Rantala

markkinointikoordinaattori, Luotsi -hanke
 050 448 5258
jan.rantala@joensuu.fi

Riitta Nyberg

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 591 9054
riitta.nyberg@joensuu.fi

Tuija Kinnunen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 573 8656
tuija.kinnunen@joensuu.fi

Jaana Pössi

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 565 0718
jaana.possi@joensuu.fi

Tarja Munne

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 477 5592
tarja.munne@joensuu.fi

Panu Laukkanen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 590 7756
panu.laukkanen@joensuu.fi

Krista Krubally

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 364 5699

Kartta Kauppakatu

Kauppakatu 29, Joensuu

Sivu arviointi ja palaute