Luotsin henkilöstön yhteystiedot, -sivun otsikko

Luotsin henkilöstön yhteystiedot

CONTACTS

Kirsi Kaskinen

hankesihteeri, Luotsi -hanke
 050 414 0256
kirsi.kaskinen@joensuu.fi

Marjatta Rummukainen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 478 0795
marjatta.rummukainen@joensuu.fi

Kaija Turunen

valmennuspäällikkö, Luotsi -hanke
 050 527 4815
kaija.turunen@joensuu.fi

Jan Rantala

markkinointikoordinaattori, Luotsi -hanke
 050 448 5258
jan.rantala@joensuu.fi

Riitta Nyberg

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 591 9054
riitta.nyberg@joensuu.fi

Tuija Kinnunen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 573 8656
tuija.kinnunen@joensuu.fi

Jaana Pössi

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 565 0718
jaana.possi@joensuu.fi

Katja Pippuri

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 441 7127
katja.pippuri@joensuu.fi

Tarja Munne

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 477 5592
tarja.munne@joensuu.fi

Krista Krunball

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 364 5699

Antti Räty

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 432 9472
antti.raty@joensuu.fi

Marko Roivas

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 476 4362
marko.roivas@joensuu.fi

Anne Tarvainen

duuniagentti, Luotsi -hanke
 050 464 1632
anne.tarvainen@joensuu.fi

Kartta Kauppakatu

Kauppakatu 29, Joensuu

Sivu arviointi ja palaute